grulicht@senat.cz | Pod Vinicí 409/29, 143 00 Praha 4, tel.: 225 273 503
Tomáš Grulich

podporuji

Konfederace politických vězňů České republiky

left
Konfederace politických vězňů České republiky, dále jen KPV ČR, je dobrovolnou organizací, která sdružuje politické vězně komunistického režimu bývalého Československa. Rovněž sdružuje osoby, které byly v rozhodném období nuceny z prokazatelně politických důvodů opustit Československo a požádat o politický azyl v jiné zemi, a kterým byl tento azyl udělen.
celý článek
 

Modrý klíč

left
Škola SPMP Modrý klíč (dále jen Modrý klíč) je nezisková nestátní organizace poskytující sociální služby dětem i dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Organizace byla vybudována na principech občanské společnosti z iniciativy rodičů dětí s těžkou formou mentálního a kombinovaného postižení, byla zřízena v roce 1991 na základě stanov Sdružení pro pomoc mentálně postiženým jako samostatný právní subjekt.

www.modry-klic.cz
celý článek
 

Společnost pro vědy a umění

left
Společnost pro vědy a umění (SVU), sdružuje české a slovenské vědce a umělce v zahraničí. SVU byla založena v USA v roce 1958.

www.svu2000.org
celý článek
 

Mene Tekel

left
Festival proti totalitě a násilí Mene Tekel vznikl jako reakce na nezájem společnosti o osud politických vězňů padesátých let, ale i na absenci výuky o tomto období ve školském systému.

www.menetekel.cz
celý článek
 

Základní a mateřská škola Angel, Praha 12

left
Statut „Fakultní škola UK“ získala škola v roce 1996 Program školy podporující zdraví „Atraktivita, aktivita, kvalita“ byl přijatý v r. 2001 Realizace projektu otevřela cestu k přijetí do sitě Škol podporujících zdraví. Škola je výrazně orientovaná na rozvoj anglického jazyka, je zařazena do sítě bilingvních škol. Věnujeme se dětem od dvou do patnácti let s ohledem na jejich rozdílné individuální potřeby. Jsme státní základní školou. Součástí školy je mateřská škola se 4 třídami.

www.zsangel.cz
celý článek
 

ZUŠ Adolfa Voborského

left
ZUŠ Adolfa Voborského je moderní umělecká škola s bohatou historií, vyučující hudební, tanečení, výtvarené a dramatické obory . Její absolventi se pravidelně umístují na předních místech v uměleckých soutěžích.
celý článek
 

MONET, Dům dětí a mládeže, Praha 12, Modřany

left
Dům dětí a mládeže Praha 12 - Monet nabízí pestrou nabídku aktivit pro atraktivní a kvalitní naplnění volného času.

www.ddmmodrany.cz
celý článek
 

Velké rodeo Radotín o Senátorský pohár

left
Každoroční koňské rodeo v Radotíně.
celý článek
 

Najdete mě též na:

blog Lidovky Facebook YouTube Soundcloud

Stáhněte si Senátní magazín!

Volební magazín Tomáš Grulich

O politice, životě a Tomáši Grulichovi…

O politice, životě a Tomáši Grulichovi

Grulichův pivní kurýr

Grulichův pivní kurýr

Fotogalerie

foto
Při vystoupení na shromáždění bývalých příslušníků PTP v Praze na Žofíně 13. 10. 2010
další fotografie